Hartowiec

Przekazanie samochodów pożarniczych i sprzętu ratowniczego dla jednostek OSP z powiatu działdowskiego

Przekazanie samochodów pożarniczych i sprzętu ratowniczego dla jednostek OSP z powiatu działdowskiego

W sobotę, 18 listopada 2023 roku, w Hartowcu (woj. warmińsko-mazurskie) odbyła się uroczystość przekazania trzech samochodów pożarniczych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu działdowskiego. Do strażaków trafił także sprzęt hydrauliczny do ratownictwa drogowego.

Z zasobów Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie do jednostki OSP Hartowiec przekazano ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Scania P360. Dzięki temu wóz użytkowany dotychczas przez druhów z Hartowca trafił do pobliskiej jednostki OSP Rumian. Z kolei średni samochód gaśniczy Star użytkowany przez ochotników z Rumian przekazano do OSP Koszelewy. Ponadto jednostki OSP z Hartowca i Koszelew otrzymały zestawy narzędzi hydraulicznych, które będą wykorzystywany podczas działań z zakresu ratownictwa drogowego.

W uroczystości uczestniczył nadbryg. Tomasz Komoszyński Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej wraz ze swoim zastępcą st. bryg. Tomaszem Ostrowskim. Obecni byli także Komendanci Powiatowi PSP z Działdowa, Nowego Miasta Lubawskiego i Mrągowa.

Fot. KP PSP Działdowo

Strażacki.pl

W sobotę, 18 listopada 2023 roku, w Hartowcu (woj. warmińsko-mazurskie) odbyła się uroczystość przek

Galeria

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet