Kraj

Po raz pierwszy w Polsce - FIREx Talk - Projekt LIDER, czyli strażackie inspiracje

Po raz pierwszy w Polsce - FIREx Talk - Projekt LIDER, czyli strażackie inspiracje

FIRExTalk to jednodniowa konferencja strażaków i ekspertów ochrony przeciwpożarowej, która ma na celu pomóc społecznościom straży pożarnej, firmom, organizacjom i osobom prywatnym w nawiązywaniu dialogu i relacji poprzez lokalne wydarzenia podobne do TEDx.

Event umożliwia strażakom spotkanie, integrację, motywację i doświadczanie inspirujących prelekcji w stylu wykładów popularnego na świecie formatu.

Podczas wydarzenia „FIRExTalk – Projekt LIDER”, występujący na żywo prelegenci dają iskrę do inicjowania głębokich dyskusji i tworzenia wartościowych relacji a nade wszystko do rozwoju. Wydarzenia te są realizowane we współpracy z różnymi środowiskami reprezentującymi szeroko rozumianą ochronę przeciwpożarową: strażakami różnych formacji, specjalistami w sferze edukacji, działań interwencyjnych, prewencji a także z ekspertami ochrony przeciwpożarowej oraz innymi osobami, których przesłanie wzbogaca i rozwija nasze strażackie środowisko: funkcjonariuszami innych służb mundurowych, przedstawicielami ratownictwa medycznego, liderami rozwoju osobistego, sportowcami itd. Jest to wydarzenie o zasięgu ogólnokrajowym, mające również na celu spontaniczne otwieranie się na współpracę międzynarodową.

W trakcie wydarzenia, prelegenci wygłaszają 20-minutowe "ogniste przemowy". Każda prezentacja zostanie profesjonalnie nagrana i umieszczona na kanale YouTube projektu FIRExTalk i stronie internetowej. To generuje dyskusję i sprzyja tworzeniu relacji na poziomie lokalnym i krajowym. Na świecie wydarzenia FIRExTalk są planowane i koordynowane przez FIRExTalk LLC. W Polsce wydarzenia są planowane i koordynowane przez cfbt.pl pod marką FIRExTalk - Projekt LIDER.

FIRExTalk – Projekt LIDER” odbędzie się 6 września 2020 roku  w godzinach  09:00 – 18:00, Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej Al. Politechniki 10, 93-590 Łódź. Zobacz wydarzenie (kliknij)

Tego jeszcze nie było - nie może Cię tam zabraknąć! Już dziś rezerwuj termin i organizuj się!
 
Szczegóły: 
PLAKAT
Strażacki.pl

FIRExTalk to jednodniowa konferencja st

Galeria

Czytaj również