Polska

Strażacki i strażacy z całej Polski grają z WOŚP

Strażacki i strażacy z całej Polski grają z WOŚP

Już za niecałe dwa tygodnie, w najbliższą niedzielę 11.01.2015 roku rusza 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem orkiestra będzie zbierać pieniądze na „Podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”. WOŚP gra już od 23 lat. Do tej pory, podczas dwudziestu dwóch finałów udało się zebrać prawie 600 milionów złotych. Jak co roku w zbiórkę zaangażowanych jest setki strażaków, zarówno ochotników jak i zawodowców.

Fundacja przekazuje szpitalom wysokiej jakości sprzęt medyczny do ratowania zdrowia i życia głównie dzieci i seniorów. W 2010 roku Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała prawie 600 jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych sprzęt przeznaczony do walki ze skutkami powodzi o wartości 2,5 mln zł.

W tym roku w wielu miastach odbędą się pokazy z wykorzystaniem sprzętu straży pożarnej oraz technik jakimi dysponują strażacy. Zainteresowani będą mogli zwiedzić strażackie samochody czy ubrać hełm strażacki.

Portal Strażaków – Strazacki.pl nie jest obojętny takim szczytnym akcjom i również przyłączył się do pomocy. Podobnie jak w ubiegłym roku przekazaliśmy na aukcję WOŚP kubek i smycz z logiem Strażackiego. Cena wywoławcza naszych gadżetów wynosi 10zł. Chcesz wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Przyłącz się do licytacji i wygraj nasz kubek ze smyczą- to jest nasza propozycja na udział w WOŚP dla Was.

Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/kubek-i-smycz-z-logiem-portalu-strazacki-pl-i1238601

A może chcecie wylicytować inne gadżety z naszego sklepu i tym samym wspomóc WOŚP? Napisz do nas, a wrzucimy inne cenne gadżety na aukcję.

Zdjęcie: WOŚP

Strażacki.pl

Już za niecałe dwa tygodnie, w najbliższą niedzielę 11.01.2015 roku rusz

Galeria

Czytaj również