Kraj

Walka o tytuł XVII Mistrza Polski Strażaków Ochotników STIHL Timbersports® 2020

Walka o tytuł XVII Mistrza Polski Strażaków Ochotników  STIHL Timbersports® 2020

Dziesięciu najlepszych zawodników w kraju zmierzy się jutro tj. 05.09.2020 w walce o tytuł XVII Mistrza Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS®.  Widowiskowe konkurencje, ciężki sprzęt, siła mięśni i drzazgi latające w powietrzu – to wszystko będzie można zobaczyć od godz. 17 podczas darmowej transmisji udostępnionej w internecie.

Zawodnicy z pewnością naostrzyli już swoje siekiery i z zapartym tchem czekają na wielkie zwieńczenie całego roku ciężkich treningów. 10-krotny Mistrz Polski Arkadiusz Drozdek, zeszłoroczny zwycięzca Michał Dubicki, czy też może jednak pojawi się jakiś czarny koń zawodów? W sobotę około godziny 20 wszystko będzie jasne.

Wyjątkowa edycja

Tegoroczne zawody odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ze względu na sytuację epidemiologiczną, bez udziału publiczności. Jednak nic straconego, ponieważ zmagania zawodników będzie można śledzić z perspektywy kanapy. W tym roku po raz pierwszy transmisja z mistrzostw w sportowym cięciu i rąbaniu drewna zostanie nieodpłatnie udostępniona w internecie. Link będzie aktywny od godz. 17 do około 20:30. Już sam widok ostrych jak brzytwa siekier i rozgrzanych do czerwoności silników pił mechanicznych, podniesie poziom adrenaliny wszystkim widzom śledzącym transmisję z walki o mistrzowski tytuł.

Zawody będzie można nieodpłatnie śledzić korzystając z poniższego linku:

Polish Championship STIHL Timbersports

Źródło: Organizatorzy 

Strażacki.pl

Dziesięciu najlepszych zawodników w kraju zmierzy się jutro tj. 05.09.20

Galeria

Czytaj również