Kielce

Relacja z pierwszego dnia IFRE-EXPO 2018

Relacja z pierwszego dnia IFRE-EXPO 2018

  Pierwszy dzień rozpoczął się pracowicie dla wystawców, którzy przybyli do Kielc. Od samego rana tłumnie trwało ustawianie stoisk i ekspozycji. O godzinie 10 na miejsce targów zaczęli przybywać pierwsi goście. Nowoczesne pojazdy, wiele firm działających w branży pożarniczej, dynamiczne pokazy oraz wiele innych atrakcji - to właśnie czekało na zwiedzających.

  O godzinie  11 w sali "Omega" Targów Kielce odbyła się uroczystość otwarcia II Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO. Otwarcie rozpoczęło przemówienie prezesa Targów Kielce Andrzeja Machoń. Po nim głos zabrał Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Adam Czajka. Po przemówieniach odbyły się dynamiczne pokazy strażaków z KM PSP Kielce oraz Pogotowia Ratunkowego. Przeprowadzono symulację wypadku samochodu osobowego z cysterną przewożącą gaz LPG. Na miejsce zadysponowano zastępy m.in. ratownictwa technicznego i chemicznego. Grupa wysokościowa również miała okazję zaprezentować swoje umiejętności poprzez ewakuację poszkodowanego z wysokości. Pokazy są sporą atrakcją, a także tradycją targów w Kielcach, która gromadzi tłumy ludzi. 

  II Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO KIELCE potrwa do 9 czerwca 2018 roku. Jest to pierwsza część naszej relacji z tego wydarzenia. W kolejnych przedstawimy m.in. sprzęt, jaki zaprezentowali przedstawiciele różnych firm. Przypominamy, że bierzemy aktywny udział w wydarzeniu. Dokładnie na stoisku G-5 znajdziecie naszą ekipę. Na stoisku istnieje możliwość wypełnienia formularza rekrutacyjnego, aby dołączyć do naszego zespołu. Zapraszamy do odwiedzania. 

 

Zdjęcia wykonała i udostępniła Kasia Młyniec. Serdecznie dziękujemy!

Strażacki.pl

  Pierwszy dzień rozpoczął się pracowicie dla wystawców, którzy przybGaleria