O nas

Serwis Strazacki.pl zrodził się w głowie naszego Wydawcy, Michała Bujacza, w okolicach grudnia 2012 roku. Już kilka tygodni wstępnych przygotowań doprowadziły do tego, iż w połowie lutego 2013 roku firma Design Media z Sobótki rozpoczęła prace nad utworzeniem społecznościowego portalu internetowego stworzonego z myślą o strażakach oraz ludziach związanych z branżą ratowniczą.

Zespół tworzący Strażackiego to grupa przyjaciół, których połączyła straż pożarna – pasja, którą na co dzień realizujemy w jednostkach ochrony przeciwpożarowej, a od kwietnia 2013 roku, także za pośrednictwem serwisu, który przeglądacie. Nasi redaktorzy to ludzie posiadający spory bagaż doświadczeń związanych z pożarnictwem i ratownictwem, a także dziennikarstwem pożarniczym. Wśród osób tworzących serwis odnajdziemy m.in. funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej, ratownika medycznego, kilku strażaków - ochotników z wieloletnim stażem, a jednocześnie ludzi, którzy posiadają spore doświadczenie w prowadzeniu dużych portali internetowych o podobnym charakterze. Nasze kwalifikacje, które nieustannie podnosimy i uzupełniamy, staramy się w pełni wykorzystywać podczas tworzenia Strażackiego, na którym mamy przyjemność Was gościć. Nasi redaktorzy to także osoby posiadające pełne prawo do wykonywania zawodu dziennikarza, które pozwala im wykonywać swoje obowiązki w sposób profesjonalny, a jednocześnie gwarantujący rzetelność prezentowanych materiałów.

Strazacki.pl już od początku swojej działalności jest profesjonalnym serwisem, skonstruowanym tak, aby jego użytkowanie było dla naszych użytkowników przyjazne oraz wygodne.

W imieniu całej załogi tworzącej Strażackiego zapraszamy Was do wszelakiej aktywności na łamach serwisu, mając nadzieję na to, iż korzystanie z niego będzie dla Was miłym doświadczeniem, umożliwiającym zapoznanie się z najnowszymi aktualnościami z branży pożarniczej, edukację, a także miłe spędzenie czasu w gronie pasjonatów pożarnictwa!

Strażacki.pl

Serwis Strazacki.pl zrodził się w głowie naszego Wydawcy, Michała Bujacza, w okolicach grud

blog comments powered by Disqus